Byt 2+kk v Přezleticích u Prahy

Slunný a prostorný byt 2+kk v Přezleticích těsně za hranicemi Prahy. Velký obývák s vybavenou kuchyní, obří koupelna i ložnice jsou orientovány na jihozápad. Byt je v 1. patře menšího bytového domu s pohodovou sousedskou atmosférou. Nechybí vlastní parkovací stání.

Lokalita

Přezletice najdete hned za hranicí Prahy a sousedí s Vinoří, která ještě v Praze je. Žije zde asi 2 200 obyvatel v průměrném věku 36 let, kteří si užívají příjemnou kombinaci života v menší obci, ale přitom na dosah hlavního města. Mají tu bohatou občanskou vybavenost – školu (nová, jedna z nejmodernějších v ČR), školku, restauraci, obchod nebo lékárnu. Určitě rádi vyrazíte na Ctěnický zámek, kde je fantastické bistro a slouží jako místo setkávání obyvatel Přezletic, Vinoře i Kbel. Na Zlatém kopci je sportovní multifunkční hřiště, dětské hřiště, Žabka, kosmetika a praktický lékař. Místu pro cvičení se říká „Zlaťák“. 

Kousek od bytu protéká obcí Ctěnický potok, který se vlévá do Vinořského potoka. V obci se také nalézá jeden rybník, sloužící k chovu ryb a jako požární nádrž. Na sever od Přezletic se nachází velmi významné archeologické naleziště pozůstatků Homo Erecta.

Spojení do Prahy je pohodové – autobusem na metro Letňany asi 15 minut, autem 12 minut. Nebo můžete zvolit vlak, ze Satalic se dostanete až na Masarykovo nádraží. 

Popis nemovitosti

Slunný a praktický byt 2+kk o ploše 51 m2 na vás čeká v obci Přezletice. Najdete ho v 1. patře menšího bytového cihlového domu z r. 2009. Skládá se z chodby (4,2 m2), koupelny s WC (13,6 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem (25,9 m2) a ložnice (13,6 m2). Obývák a ložnice mají velká francouzská okna na jihozápad a zajišťují spoustu světla a tepla po většinu roku. Jako příslušenství se bude určitě hodit vlastní parkovací stání. 

Všechny sítě jsou samozřejmostí – vodovod, kanalizace, elektřina, plyn a kabelové rozvody. V koupelně máte plynový kotel na vytápění i ohřev vody. V obýváku je ve zdi i specialitka –  krb na líh. Měsíční provozní náklady jsou velmi rozumné, asi 4 000 Kč.

Takže když si to shrneme, výhod má tento byt spoustu:

  • Blízko Prahy, ale přitom na vesnici
  • Velmi dobrá občanská vybavenost
  • Velmi dobré spojení do Prahy autem, busem i vlakem
  • Světlý byt orientovaný na JZ (úspora za topení)
  • Velký obývák se 3 francouzskými okny
  • Velká koupelna s vanou a oknem
  • Mnoho úložných prostor na chodbě a v ložnici

Nový majitel bude moci převzít i nesplacenou hypotéku v hodnotě asi 900 000 Kč s úrokem pod 3%.

A to nejlepší na konec – jsou zde bezva sousedé, rodinná atmosféra a pravidelné sousedské akce. Všichni věří, že nový majitel půjde ve stopách toho současného a bude je zvát na vynikající latté a pořádat vánoční party 🙂

 

 

 

Půdorys

Energetický štítek

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz