Chalupa pana Chaloupky ve Lhotě pod Džbánem

Hledáte chalupu ve velmi dobrém stavu, na klidném místě, ale stále ještě ve Středočeském kraji? Taková tu na vás čeká v malebné vesničce Lhota pod Džbánem na Rakovnicku. Kromě klidu a blízké přírody nabízí spoustu prostoru. Chalupa má 4 velké místnosti a spoustu příslušenství – sklep, půdu, garáž, dílnu nebo prádelnu. Patří k ní velká okrasná zahrada a nabízí také šest posezení, jedno i s krbem. Navíc je i kompletně vybavená. Stačí si přivézt kartáček na zuby a můžete hned chalupařit nebo bydlet.

Lokalita

Lhota pod Džbánem je malebná vesnička na Rakovnicku. Je zde velký klid, do vesnice vede jen slepá silnice. Leží v Přírodním parku Džbán v chmelařském kraji, pivovar Krušovice je 12 minut autem. Džbán je i název nedaleké zříceniny, poblíž je i zřícenina hradu Pravda. Známé jsou i záhadné Kounovské řady. Několik chovných rybníků v okolí potěší rybáře. 

Popis nemovitosti

Pěkná, velká a štědře vybavená chalupa ve velmi dobrém stavu na vás čeká na Rakovnicku ve vesničce Lhota pod Džbánem. Pozemek má celkem 857 m2, okrasná udržovaná zahrada 643 m2. Potěší 4 velké místnosti a spousta praktického příslušenství – sklep, půda, garáž, dílna, dřevník nebo prádelna. Chalupa je postavena z kamene a cihel, na střeše jsou pálené tašky. 

Dispozice chalupy je 3+1, užitná plocha 87,2 m2 a celková plocha s příslušenstvím 142 m2. V přízemí najdete zádveří 4,1 m2, chodbu 4,3 m2, spíž 1,5 m2, koupelnu 3 m2, kuchyň/jídelnu 16 m2, obývací pokoj 16,4 m2, prádelnu 9 m2, dřevník 9,1 m2 a WC 1,1 m2. V patře pak 2 pokoje (17,5 m2 a 17,9 m2), chodbu 5,7 m2 a půdu 10,5 m2. Navíc sklep 7,2 m2, garáž 10 m2 a dílnu 9 m2.

Ze sítí je zde obecní vodovod, elektřina (220 i 380 V) a lokální kanalizace (z kuchyně a koupelny). WC je suchý, s mísou. V koupelně s vanou je elektrický bojler. Sporák je na propan-butan, trouba je elektrická. Vytápět můžete krbem a kamny na tuhá paliva (uhlí, dřevo). 

Zahradu je možné zalévat dešťovou vodou z nádrže. Celkem jsem napočítal 6 venkovních posezení, některá jsou krytá a jedno s krbem. 

Vybavení zůstane pro nové majitele, stačí si přivézt jen kartáček na zuby a pár osobních věcí. Můžete si pozvat hodně hostů, vyspí se zde až 8 lidí. A chalupu můžete využívat i jako rodinný dům pro celoroční bydlení, tak byl i zkolaudovaný.

 

Půdorys

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz