Chata v Jesenici u Rakovníka

Romantická chata se nachází kousek od rybníka a lesa v obci Jesenice u Rakovníka. Je možné ji ihned užívat, ale zaslouží si rekonstrukci. Má užitnou plochu 50 m2, terasu asi 20 m2 a celková plocha vlastního pozemku je téměř 400 m2. Udělá radost rybářům, houbařům, plavcům, cyklistům, turistům nebo milovníkům Šmoulů (mrkněte na konec videa 😉)

Lokalita

Chata se nachází v obci Jesenice u Rakovníka nedaleko Velkého rybníka. Ta je vyhlášeným rekreačním městečkem v nejzápadnější části Středočeského kraje, známým mnoha rybníky a rozsáhlými lesy. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost včetně prodejen, restaurací nebo lékařů. A také vlakové a autobusové spojení nejen do Rakovníka. Jesenicko bylo v roce 1994 vyhlášeno přírodním parkem, vede zde mnoho turistických tras a cyklostezek. 

Popis nemovitosti

Chata v Jesenici na Rakovnicku nabízí vše, co si správní chataři mohou přát – krásnou přírodu, klid, les, koupání, chytání ryb nebo mnoho možností na výlety. A zároveň jste poblíž městečka s mnoha službami. Chata už není žádná mladice, vyžaduje opravy či  větší rekonstrukci. Dá se ale užívat i v současném stavu. 

Má užitnou plochu 50 m2, je podsklepená, kolem ní je velká terasa asi 20 m2 a stojí na vlastním pozemku o celkové ploše 397 m2. Parkovat se dá přímo na pozemku nebo u silnice. Je v ní zavedená elektřina, voda je k dispozici z obecní studny vzdálené necelých 100 metrů. V hlavní místnosti jsou kamna na tuhá paliva, v kuchyňce je plynový sporák a lednička. Televize s anténou zde také zůstane. Okna jsou chráněna okenicemi s robustními šrouby.

Hlavní místnost je rozdělena na ložnici a obytnou část, má celkovou plochu přes 25 m2. Kuchyňka má asi 4 m2, zádveří 2 m2. V zadní části najdete velkou technickou místnost a samostatný suchý záchod. 

A pokud byste měli romantiky málo, tak pár set metrů od vás mají základnu Šmoulové 😊

Fotogalerie exteriéru

Fotogalerie interiéru

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz