Chata ve Všenorech

Chata za milión korun blízko Prahy? I takové ještě existují. Není to žádná mladá krasavice, ale má trampského ducha a uspokojí víkendové potřeby čtyř lidí. Leží na úpatí Brd v katastru obce Všenory v okrese Praha-západ, kousek od Berounky a naproti Černošicím-Mokropsům v osadě Montana. Kdo má rád klid, lesy, řeku a nechce cestovat daleko z Prahy, tak možná našel tu pravou (chatu)...

Lokalita

Chata leží na úpatí Brd v katastru obce Všenory v okrese Praha-západ. Díváte se z ní směrem k Berounce a na Černošice-Mokropsy. Osada Montana je vyhlášená svou trampskou tradicí a skvělou polohou.

Autem je to 25 minut ze Smíchova, ale dojet se sem dá pohodlně i vlakem. Jízda ze Smíchovského nádraží trvá necelých 20 minut. Ze stanice Všenory to je pěšky asi čtvrt hodiny.

Popis nemovitosti

Chata za milión korun blízko Prahy? I takové ještě existují. Není to žádná mladá krasavice, ale má trampského ducha a uspokojí víkendové potřeby čtyř lidí. Leží na úpatí Brd v katastru obce Všenory v okrese Praha-západ, kousek od Berounky a naproti Černošicím-Mokropsům v osadě Montana. Kdo má rád klid, lesy, řeku a nechce cestovat daleko z Prahy, tak možná našel tu pravou (chatu)… V létě je zde příjemný stín, kolem je spousta vzrostlých stromů.

Chata je asi 50 let stará, je dřevěná se zděnou podezdívkou. Zastavěná plocha je 50 m2. Najdete v ní světlou a prostornou verandu s výhledem do údolí Berounky, hlavní místnost s kuchyňkou a dvěma postelemi a menší ložnici, kde se vyspí další dva lidé. Pod verandou je sklep s chemickým záchodem, poblíž chaty je i suchý záchod. Chata se prodává i s vybavením.

Zaparkujete na společném parkovišti asi 60 metrů od chaty, vedle něj je i společná studna s kvalitní vodou. Do chaty je zavedena elektřina.

Chata je v osobním vlastnictví včetně pozemku pod ní. K užívání přístupové cesty existuje souhlas jejího majitele. Oplocený pozemek kolem chaty je veden jako les a tudíž může být bez problémů využíván i když je soukromý. Nicméně jednáme s majitelem o nájemní smlouvě za přiměřený poplatek.

Přijďte se sami přesvědčit, že (nejen) víkendová pohoda blízko Prahy nemusí stát milióny.

 

Fotogalerie exteriéru

Fotogalerie interiéru

Výpis z katastru

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz