Rodinný dům v Horní Lomnici u Velkých Popovic

 Rodinný dům čtvrt hodiny autem z Chodova, kde ušetříte za provoz. Čeká na vás v Horní Lomnici u Velkých Popovic, má užitnou plochu 130 m2. Dispozičně je chytře řešený, kromě obýváku s kuchyní a třemi ložnicemi má dvě koupelny a několik technických místností. Pozemek má plochu přesně 1 000 m2, z toho přes 900 m2 je zahrada.  Tu si můžete dotvořit podle svých představ. 

Lokalita

Horní Lomnice neleží v Krkonoších, i když kopce a lesy tu jsou také. Najdete ji jihovýchodně od Prahy blízko Velkých Popovic. Kdo hledá přírodu, čistý vzduch a klid, tak si přijde na své. Nedaleko je Popovický přírodní park, zámek Štiřín nebo Posázaví.

Občanskou vybavenost najdete v blízkých obcích – Velkých Popovicích, Strančicích, Kunicích nebo Mirošovicích. Tam je i vlakové nádraží a nájezd na dálnici D1. Díky ní budete brzy v Praze.

Popis nemovitosti

 V Horní Lomnici na vás čeká 11 let starý rodinný dům s užitnou plochou 130 m2. Dispozičně je chytře řešený, kromě obýváku s kuchyní a třemi ložnicemi má dvě koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem) a několik technických místností. Pozemek má plochu přesně 1 000 m2, z toho přes 900 m2 je zahrada.  Tu si můžete dotvořit podle svých představ. 

Dům je postaven z tvárnic Ytong, stropy má dřevěné trámové, na střeše betonové tašky, okna jsou plastová. Na podlahách je lamino a keramická dlažba, schody jsou dřevěné. V celém přízemí vás zahřejí vytápěné podlahy. V kuchyni zase potěší zánovní spotřebiče – indukční deska, trouba a myčka nádobí. Z obývacího pokoje vyjdete na terasu s posezením, kde můžete trávit hodně času. 

Podlahová plocha je 134 m2, obestavěný prostor 490 m3. Plochy místností v přízemí – obývací pokoj s jídelnou a kuchyní má 31 m2, technická místnost 11 m2, zádveří 3 m2, koupelna přes 4 m2 a sklad 2 m2. V patře najdete chodbu přes 3 m2, koupelnu 6 m2 a 3 ložnice – 12 m2, 17 m2 a 14 m2. Balkón čeká na vaše dokončení.

Potěší i dřevěná přístavba pod střechou o ploše 18 m2, do které se vejde auto, motorka, sportovní vybavení, zahradní nářadí nebo dřevo. V technické místnosti najdete elektrický kotel, kotel na tuhá paliva Atmos (zásobu dřeva na zimu máte jako bonus) nebo tlakovou nádobu s čerpadlem pro vodu ze studny. Náklady na elektřinu jsou asi 5 000 Kč měsíčně. Výhodou je vlastní studna, takže platíte jen stočné asi 300 Kč měsíčně za odvod do obecní kanalizace. Rychlý internet je zdarma, na střeše je umístěná anténa místního poskytovatele. Provoz domu vás tedy nevyjde draho – ušetříte na vodě, vytápění i internetu. Podél domu vede vodovodní řad a je možné se k němu kdykoliv připojit. 

I rozměrná trampolína tu na vás čeká. Přijeďte ji vyzkoušet, z Chodova tu budete za čtvrt hodiny.

Půdorys

Územní plán, sítě a energetický štítek

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz