Garážové stání v Holešovicích

Moderní garážové stání 13 m2 v Praze Holešovicích pod novostavbou Vivus Argentinská, kde získat vlastní parkování je velmi výjimečnou příležitostí.

Lokalita

Garážové stání se nachází pod novostavbou objektu Vivus Argentinská v prvním podzemním podlaží. Vjezd do podzemí je z ulice U Průhonu 1624/1a. Pouze pár set metrů je metro Nádraží Holešovice nebo vlaková zastávka Praha Holešovice. Autobus a tramvaj jsou ještě blíže. Netřeba zmiňovat výhody polohy parkování – na dosah ruky je mnoho kancelářských budov, veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace nebo kulturní vyžití.

Popis nemovitosti

Získat vlastní parkování v Holešovicích je nesnadná záležitost… Většinou se nenabízí v této oblíbené čtvrti ani garáž, ani parkovací stání.

Jedno zánovní garážové stání o velikosti 13 m2 teď můžete koupit. Má mimořádné parametry – nachází se pod novostavbou Vivus Argentinská v 1. podzemním podlaží, je neustále monitorováno kamerovým systémem napojeným na ostrahu objektu, samozřejmostí je elektrická požární signalizace, nouzové osvětlení včetně záložních zdrojů, systém detekce CO2 nebo osvětlení společných částí domu. Vjezd do garáží je zajištěn dálkovým ovladačem. Garáže se pravidelně čistí a je možné z nich vyjít východem 32C po schodišti nebo výtahem. Měsíční poplatek za služby je 560 Kč měsíčně.

 

Fotogalerie exteriéru

Fotogalerie interiéru

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz