Villa Niko v Gradacu na Makarské riviéře

Výjimečná investiční příležitost do nemovitosti v Chorvatsku pro vlastní užívání a/nebo pro krátkodobé pobyty turistů

Lokalita

HIstorické městečko Gradac se nachází na Makarské riviéře, přibližně na úrovni ostrova Hvar, na půli cesty ze Splitu do Dubrovniku. V okolí Gradacu je 36 přírodních pláží o délce 16 km, nejdelší z nich je Gornja Vala.

Popis nemovitosti

Slunce, teplo, moře, dovolená, pohoda, dobré jídlo a pití… To vše se dá spojit při pobytu na chorvatském pobřeží. A nemusíte tam jen občas jezdit na dovolenou, můžete i vlastnit apartmánovou vilu a užívat si tyto výhody kdykoliv. Můžete se do Gradacu odstěhovat,  jezdit tam během sezóny a navíc ještě získávat pravidelný příjem pronájmem volných apartmánů a studií turistům.

Nabízíme exkluzivně k prodeji Villa Niko v městečku Gradac na Makarské riviéře, na úrovni ostrova Hvar. Unikátní příležitost jako investice do zavedeného rekreačního objektu s pravidelnými hosty (plně obsazené bez využití Booking.com nebo Airbnb) nebo částečně pro své potřeby (ponechání si jednoho apartmánu, zbytek pro turisty). Celkem má objekt 4 apartmány a 2 studia na 4 podlažích, celková užitná plocha 245 m2, balkóny 58 m2, zastavěný objem 985 m3. Studia mají po 25 m2, apartmány 35 m2, 35 m2, 60 m2 a 65 m2, maximální kapacita je 26 lůžek. Jedná se o kamennou vilu starou asi 70 let po celkové rekonstrukci v r. 2017. Skvělá poloha cca 100 metrů od moře i od centra obce. Vkusně zařízeno v dalmáckém stylu včetně nábytku, kuchyní, koupelen, internetu a klimatizace. Parkování pro 6 aut 60 metrů od vily. Každý apartmán a studio má balkón s krásnými výhledy na moře.

Perličkou je, že nemovitost vlastní se svou manželkou bývalý chorvatský reprezentant ve fotbale 😉

Vážným zájemcům rád zašlu kalkulaci rentability nájmu a specifika vlastnění nemovitosti v Chorvatsku. Osobní prohlídku mohu zajistit ve spolupráci s kolegou, který je specialistou na Chorvatsko.

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz