Novostavba 2+kk v Holešovicích

Mimořádná příležitost koupě čerstvě zkolaudovaného bytu 2+kk v projektu Rezidence Pergamenka v pražských Holešovicích, který je již dlouho beznadějně vyprodaný. Byt se nachází v 5. NP budovy A. Má plochu 54,3 m2, patří k němu lodžie 4,9 m2 a garážové stání 12,5 m2. K nastěhování začátkem roku 2023.

Lokalita

Byt se nachází v rychle se rozvíjejících Holešovicích, které jsou oblíbené pro svou polohu, blízkost řeky nebo skvělou dopravní dostupnost. Metro Nádraží Holešovice a vlak jsou jen pár minut chůze, tramvaj a autobus ještě blíž. Můžete dokonce využít i vodní dopravu na Vltavě. Do Stromovky, pražské ZOO nebo na Výstaviště to budete mít jen kousek. Mateřská a základní škola jsou asi 300 metrů, Poliklinika Holešovice je odsud jen 400 metrů. Nemluvě o velkém množství restaurací a kaváren. Kulturní vyžití poskytuje galerie současného umění DOX, divadlo La Fabrika nebo hudební klub SaSaZu.

Samotný projekt Rezidence Pergamenka myslí kromě bydlení i na odpočinek, nákupy (Wine and food market), posezení v bistru a služby. Ve vnitrobloku najdete kromě travnatých ploch i industriální prvky bývalé továrny.  

Popis nemovitosti

Holešovice rychle rostou na oblibě a patří mezi nejžádanější čtvrti k bydlení v Praze. Nových bytů zde není mnoho k mání, ale tentokrát tu jeden máme. Přímo v projektu Rezidence Pergamenka, který se právě dokončuje.

Na prodej je čerstvě zkoulaudovaný byt 2+kk v budově A, v pátém, předposledním podlaží. Má užitnou plochu 54,3 m2, patří k němu lodžie 4,9 m2 a také garážové stání 12,5 m2. Plochy místností jsou následující:

  • Předsíň: 5,7 m²
  • Obývací pokoj + kuchyňský kout: 25,8 m²
  • Koupelna + WC: 5,3 m²
  • Ložnice + šatna: 13,7 m²
  • Komora: 1,6 m2
  • Lodžie: 4,9 m²

Byt je orientovaný na jihovýchod do klidného vnitrobloku, je krásně světlý s velkými okny a prostornou lodžií. Je také prakticky řešený – potěší šatna, komora nebo výklenek na pračku. Byt má nebo bude brzy mít nadstandardní prvky jako rekuperaci, podlahové topení v koupelně, elektricky ovládané venkovní žaluzie, vinylové podlahy, optický internet a také mnoho zásuvek. Na kuchyňskou linku jsou připravené vizualizace s cenami, tu už si dořeší nový majitel. Teplo bude dodávat teplárna, budova je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

Prodej bytu bude mít 2 fáze – nejdříve postoupení Smlouvy o smlouvě budoucí kupní současným budoucím kupujícím za cenu 2 987 031 Kč a poté doplacením částky 5 011 969 Kč developerovi. Na druhou částku je možné využít financování od spol. FINEP. Kupní smlouvy se budou podepisovat v lednu 2023 a byt bude k nastěhování ihned po doplacení celé ceny. Prohlídky jsou po domluvě možné již nyní.

 

 

Půdorys

Ceny novostaveb v Praze

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz