Nový apartmán v Rovinji na Istrii

Ráj pro milovníky slunce, moře a historie. Zbrusu nový prostorný apartmán v historické Rovinji na Istrii jen 9,5 hodiny autem z Prahy a 150 metrů od moře. Plocha 108 m2, zahrada 130 m2 a vlastní parkování.

Lokalita

Rovinj je nejkrásnější město Istrie a možná i na celém jadranském pobřeží. Istrie je bývalá Itálie, je dvojjazyčná a i úřední jazyk je dvojí, to souvisí se zvyklostmi a hlavně gastronomií (vína, olivové oleje nebo lanýže).

Živé centrum města ozdobené různobarevnými domy, korunované ochránkyní města, sv. Eufemií a 22 ostrovními satelity, to jsou jen některé z důvodů, proč je Rovinj jednou z nejoblíbenějších destinací severního Jadranu. Je to zároveň destinace, jejíž obliba je na vzestupu, otevřením mariny v samotném městě získá další dokonalé turistické lákadlo. Marina je v Rovinji  odedávna a je přizpůsobená i na velké jachty, nově se dokončila další. Na letiště v Pule je to jen půl hodiny jízdy.

Město je čisté a relativně klidné. Pláže jsou skalnaté, oblázkové, ale najdete i písčité. Voda je naprosto průzračná a vhodná i pro příznivce šnorchlování.

Popis nemovitosti

V oblíbené a dostupné Rovinji se mnoho nových apartmánů nestaví. Je to ráj pro milovníky historie, moře, slunce, jachtaření nebo potápění. Mít nový a prostorný apartmán s vlastní zahrádkou a navíc kousek od moře může být splněným snem pro někoho, kdo tu chce trávit dovolenou a po zbytek roku byt pronajímat nebo tu dokonce žít. Takový krok udělala moje známá a místní pravá ruka, původně Češka, s kterou spolupracuji na vyhledávání těch nejzajímavějších nemovitostí právě v Rovinji, kde sama bydlí. Zná místní poměry a pomůže nejen s procesem prodeje, ale i se zabydlením nového majitele.

Apartmán vybudovala zkušená společnost, která se specializuje na prémiové nemovitosti. Apartmán se nachází v domě o třech jednotkách blízko historického centra i moře. Budova je železobetonový skelet, vnitřní zdi jsou cihlové. O teplo se stará venkovní tepelné čerpadlo, topení je v podlahách, chlazení poskytují zabudované ventilátory. Na podlahách jsou keramické dlaždice a dřevěné parkety. Součástí vybavení je i změkčovač vody a řešení pro chytrou domácnost. Koupelna je plně vybavená včetně nábytku, osvětlení podle vizualizací, barvy stěn je možné vymalovat podle přání prvního majitele. Ten se může stěhovat v červenci, protože v červnu 2021 bude celý dům hotový a připravený k předání.

Půdorys

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz