Pozemky Kašovice

Chcete si postavit dům v klidu a krásné přírodě a zároveň blízko Prahy? To vše můžete mít v Kašovicích u Strančic na Praze-východ. Pozemky mají plochu 897 m2 a patří k nim i podíl na příjezdové komunikaci. Ze sítí zde je elektřina, plyn a voda z vlastního vrtu.

Lokalita

Kašovice je malebná vesnička na východ od Prahy, autem jen čtvrt hodiny od OC Westfield Chodov. Poblíž jsou větší obce jako Strančice, Velké Popovice nebo Mnichovice. Přes pozemek vám poteče Kašovický potok, kolem vás bude les a nedaleko jezdecký klub Předboř nebo golfový rezort Oaks v Nebřenicích. 

 

Popis nemovitosti

Pokud hledáte vhodný pozemek pro realizaci vašich snů o bydlení, tak zpozorněte. V Kašovicích u Strančic na vás čeká 897 m2 stavebních pozemků – jeden má 742 m2 (p.č. 299/27), druhý 155 m2 (p.č. 299/40). Na pozemcích jsou vzrostlé stromy a sousedí s potokem. Mají severojižní orientaci.

Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, blízko potoka je vybudován vodní vrt. Odpad budete řešit jímkou než obec vybuduje obecní kanalizaci. Bude vám patřit i šestina příjezdové komunikace o ploše 632 m2, kde spolu se sousedy vybudujete pevný povrch a osvětlení, aby byla zkolaudována. Dohoda již existuje, váš podíl na nákladech bude asi 150 000 Kč. 

Prostě klid a příroda a zároveň na dosah Prahy.

LV, přehled pozemků, územní plán a regulativy

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz