Stará a ošklivá nevěsta Hloubětínská

Stará a ošklivá nevěsta Hloubětínská hledá statečného a kreativního ženicha, který se nelekne, ale přetvoří si ji k obrazu svému. Nabízí 3 pokoje, balkón a sklep (celková užitná plocha 63 m2) a pevné tělo (cihla). Přijet se na ni podívat může metrem, to je jen 200 metrů. Tak co, kdy bude svatba?

Lokalita

Kromě skvělé polohy u metra Hloubětín (200 metrů) je vedle domu i zastávka autobusu, tramvaj je asi 130 metrů a vlak Praha-Kyje asi 900 metrů. Naproti domu najdete Obchodní centrum Hloubětín. Zde na vás čeká Penny Market, pošta, obchody, bankomat, lékárna, zubař atd. Blízko je i škola, školka nebo dětské hřiště. K procházkám vybízí Přírodní park Smetanka a okolí Kyjského rybníka. 

Popis nemovitosti

Mám tu pro vás nevěstu, která je stará a ošklivá. Odchovala několik generací, prožila pestrá léta a ráda by ještě posloužila mladším.

Třeba nebude ženich litovat. Nevěsta má věno – 3 pokoje (užitná plocha bytu je 57 m2), balkón (2,5 m2) a velký sklep (4,4 m2). Je z cihly a ve 3. patře bez výtahu. A jelikož už má staré nohy, tak byla zvyklá chodit všude jen kousek. Třeba na metro Hloubětín jen 200 metrů. 

Takže hledám ženicha, který je kreativní a přetvoří si nevěstu k obrazu svému.

Prostě byt před celkovou rekonstrukcí. Bude třeba změnit i dispozice, protože kuchyň je malá. Nebo se bude byt líbit někomu, kdo nevaří… Polohu má ale dobrou, vše je na dosah ruky a metro co by kamenem dohodil. SVJ hospodaří s přebytkem a měsíční zálohy (fond oprav, služby, odpad, voda, plyn – vlastní kotelna v domě) jsou jen 3 203 Kč, navíc budete platit jen elektřinu a internet (v bytě jsou rozvody od UPC).

Najde se statečný ženich, který si na ni troufne?

Půdorys

Evidenční list

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Ing. Zdeněk Hašek
IČO 46410066
Pivovarská 1003, 267 16 Vysoký Újezd

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz