Bývalá zemědělská usedlost se stavebními pozemky

Velká zemědělská usedlost se stavebními pozemky na vás čeká v obci Lhota pod Džbánem na Rakovnicku. Kromě mnoha hospodářských budov nemovitost nabízí pozemky o celkové ploše asi 20 000 m2, z toho 3/4 jsou stavební.

Lokalita

Lhota pod Džbánem je malebná vesnice na Rakovnicku. Nachází se v chmelařské oblasti mezi městy Rakovníkem, Žatcem a Kladnem. Kromě chmelu zde najdete krásnou přírodu, např. přírodní park Džbán, stejnojmennou zříceninu nebo Kounovské kamenné řady. V Praze jste autem za asi 40 minut, na Karlovarskou dálnici to máte 10 minut a na pivu v Krušovicích jste už za 12 minut. Občanská vybavenost je v nedalekých Mutějovicích, tam se nachází i vlakové spojení na Prahu. Z Domoušic zase můžete vyrazit vlakem na sever.

Popis nemovitosti

Bývalá zemědělská usedlost ve Lhotě pod Džbánem sloužila mnoha účelům – chovu hospodářských zvířat, k sušení chmele, ubytování atd.

Patří k ní velké pozemky o celkové výměře 20 115 m2, z toho stavební mají 14 479 m2. Bez zastavěných ploch 2 315 m2 budov to dělá 12 164 m2. Zbylých 5 636 m2 jsou zemědělské plochy. Dle Územního plánu se jedná o plochy smíšené venkovské území (bydlení v rodinných domech a podnikatelská činnost) a trvalé travní porosty.

Na pozemcích se nachází několik bývalých hospodářských budov (kravín, sušárna chmele, sýpka, kovárna, stodoly, obytná budova) ve stavu před rekonstrukcí nebo k demolici

Ze sítí je na pozemcích elektřina (nyní odpojena) a voda z vlastní studny (obecní řad je hranici pozemku). Odpad je řešen jímkami.

Nemovitosti jsou vhodné pro rezidenční projekt, zemědělskou činnost a chovatelství, sportovní a rekreační zařízení nebo služby (např. domov důchodců). Buď využít stávající budovy a rekonstruovat je na nový záměr nebo je odstranit, rozdělit plochu na samostatné pozemky o velikosti min. 800 m2 a na nich postavit domy nebo je prodat samostatně.

Fotogalerie exteriéru

Fotogalerie interiéru

Předmět prodeje, územní plán, sítě, region

Sdílejte tuto nabídku:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Máte zájem o tuto nemovitost?

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.

Ing. ZDENĚK HAŠEK

Tel.: +420 601 381 719

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte
© ZHREALITY 2021  |   Ochrana osobních údajů  |  Etický kodex  |   web vytvořilo studio: websupreme.cz