O mně

Jsem realitní makléř, který se specializuje na osobní přístup a budování dlouhodobých profesionálních vztahů.

Vím, že prodej nebo pronájem nemovitosti je důležitým rozhodnutím ve vašem životě a že chcete, aby vše proběhlo hladce a bez problémů.

Proto vám nabízím svou pomoc, která je založena na následujících principech:

Bezpečnost: Vaše nemovitost je pro mě na prvním místě a budu se o ni starat jako o svou vlastní.

Profesionalita: Mám mnoho let zkušeností nejen v realitách a vždy se snažím poskytovat své služby na co nejvyšší úrovni k vaší spokojenosti.

Důvěra: Pracuji transparentně a vždy vám poskytnu všechny potřebné informace.

Empatie: Chápu, že prodej nebo pronájem nemovitosti může být emočně náročný proces. Jsem tu pro vás, abych vás podpořil a pomohl vám dosáhnout vašich cílů.

Věřím, že naše dobré jméno je to nejcennější, co máme. 

Větší část mé kariéry se odehrávala na manažerských pozicích v marketingu a obchodu renomovaných firem (např. Marks & Spencer, Jan Becher, Eta, Toyota, Alza.cz) v letech 1992 – 2019. Poté jsem začal konzultovat a učit marketing na dvou vysokých školách. 

Do realit jsem se vrhl v roce 2020 a vypadá to na doživotní lásku. Líbí se pestrost tohoto oboru – kvalitní makléř musí ovládat právo, finance, obchod, marketing, ale třeba i psychologii a komunikační dovednosti. I proto se stále vzdělávám. V r. 2022 jsem absolvoval trénink vyjednávání s Radimem Paříkem nebo studium Master of real estate na VŠFS.

Marketing a korporátní praxe se mi nyní velmi hodí. Ovládám všechny moderní marketingové nástroje, umím vyjednávat a komunikovat na úrovni. A v neposlední řadě využívám své rozsáhlé kontakty nashromážděné za posledních 30 let.

O mé cestě k realitám se můžete dočíst v sekci Články.

Ing. Zdeněk Hašek

Podpis ZH