O mně

Nabízím bezpečnou a profesionální spolupráci založenou na důvěře. Jsem spolehlivý, empatický a buduji dlouhodobé vztahy. Uvědomuji si totiž, že to hlavní co máme, je naše dobré jméno.

Větší část mé kariéry se odehrávala na manažerských pozicích v marketingu a obchodu renomovaných firem (např. Marks & Spencer, Jan Becher, Eta, Toyota, Alza.cz) v letech 1992 – 2019. Poté jsem začal konzultovat a učit marketing na dvou vysokých školách. 

Do realit jsem se vrhl v roce 2020 a vypadá to na doživotní lásku. Líbí se pestrost tohoto oboru – kvalitní makléř musí ovládat právo, finance, obchod, marketing, ale třeba i psychologii a komunikační dovednosti. I proto se stále vzdělávám. V r. 2022 jsem absolvoval trénink vyjednávání s Radimem Paříkem nebo studium Master of real estate na VŠFS.

Marketing a korporátní praxe se mi nyní velmi hodí. Ovládám všechny moderní marketingové nástroje, umím vyjednávat a komunikovat na úrovni. A v neposlední řadě využívám své rozsáhlé kontakty nashromážděné za posledních 30 let.

O mé cestě k realitám se můžete dočíst v sekci Články.

Ing. Zdeněk Hašek

Podpis ZH