Články

Víte, jaká je skutečná cena Vaší nemovitosti?​

Další odhad nemovitosti zdarma?

Přemýšlíte o prodeji vašeho bytu, domu nebo pozemku? Nejste si jisti aktuální hodnotou? Nemáte čas, nervy nebo znalosti, abyste si prodali nemovitost sami? Nechte si ode mě zdarma a nezávazně vypracovat prezentaci, kde nebude jen prostý odhad ceny! Věřím, že tato služba, která vám pomůže pochopit kromě hodnoty vaší nemovitosti i správný přístup k prodeji a následnému marketingu, navíc si díky tomu můžete otevřít dveře k naší vzájemné spolupráci.. Proto jsem si pro Vás připravil vysvětlující video, kde popisuji jednotlivé kroky svého domácího úkolu.

Více než jen čísla:

Odhad hodnoty nemovitosti zdarma není jen o suchých číslech. Je to první krok na cestě k realizaci vašich snů – ať už plánujete prodej, chcete investovat do další nemovitosti, nebo jen hledáte potvrzení toho, že váš domov získal na hodnotě. Moje služba vám nabídne nejen odhad tržní hodnoty, ale také užitečné rady, jak zvýšit hodnotu vašeho domova před jeho prodejem.

Emoční vazba a profesionální pohled:

Váš domov je místem plným vzpomínek a emocí. Rozumím, že odhad nemovitosti není jen o studených číslech, ale také o porozumění vašemu vztahu k domovu. Rád vám pomohou pochopit, jak tyto emoce přetavit do reálné hodnoty na trhu.

Otevřete dveře novým příležitostem:

Získáním odhadu nemovitosti nejenže získáte představu o její hodnotě, ale také otevřete dveře novým příležitostem. Ať už se rozhodnete prodat hned nebo v budoucnu, budete mít jasnou představu o tom, jaký potenciál váš domov nabízí.

Proč využít mého odhadu zdarma:

Moje služby nabízejí více než jen prostý odhad hodnoty. I když i ten vychází minimálně ze čtyř zdrojů informací. Poskytuji komplexní poradenství, právní služby (všechny smlouvy, zápis na katastru, konzultace), přípravu prodeje (profi foto, komentované video, půdorysy, někdy i záběry z dronu, vizualizace nebo 3D prohlídka), marketingovou podporu (vlastní web nemovitosti, zalistování na realitních serverech včetně topování, placená inzerce na sociálních sítích) a podporu v průběhu celého procesu prodeje. Všechny služby jsou obsažené v mé provizi, vy neplatíte vůbec nic. Můžeme se domluvit i na neveřejném prodeji, pokud si to budete přát. Se mnou se můžete cítit v bezpečí a díky tomu v noci klidně spát, že váš domov je v dobrých rukách a neproděláte na něm kalhoty.

Nečekejte a získejte (nejen) odhad hodnoty své nemovitosti zdarma. Buďte připraveni na to, co vám budoucnost přinese, s jistotou a znalostí hodnoty vašeho bytu, domu či pozemku. 

Podívejte se na video, které Vás celou prezentací provede.

 

Klikněte Kontaktujte mě a společně otevřeme dveře k naší úspěšné spolupráci!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email